Вартість вилученої продукції становить 10 млн грн.

У Київській області вилучено понад 27 тонн паливно-мастильних матеріалів російського товариства, що забезпечує міноборони рф. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури Київщини.

Київською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом фінансування насильницького захоплення державної влади, зміни меж державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК України)” — йдеться в повідомленні.

За даними слідства, товариство, кінцевим бенефіціарним власником якого є російське ПАТ «Газпром Нафта», що забезпечує міноборони та інші держоргани рф паливом, здійснює на території України реалізацію паливно-мастильних матеріалів. Отриманий в Україні прибуток суб’єкт підприємницької діяльності спрямовує до бюджету країни-агресора.

Через українське товариство ПАТ «Газпром Нафта» активно веде підприємницьку діяльність на території нашої країни, вказують у прокуратурі. Проводить імпортні операції, зберігає значну кількість паливно-мастильних матеріалів в складських приміщеннях та здійснює їх оптову реалізацію суб’єктам підприємницької діяльності України.

Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено документи, які підтверджують правовідносини із суб’єктом підприємницької діяльності рф, ємності з мастилом з маркуванням «Газпром Нефть» загальним об’ємом 27 тонн. Вартість вилученої продукції становить 10 млн грн.

Конфіскований товар буде передано на користь ЗСУ.

Фото: Фейсбук