У посилений режим роботи переведений персонал 35 аварійно-відновлювальних бригад.

Про це повідомили у КМДА.

У повідомленні зазначили, що у період похолодання черговий персонал аварійних бригад СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» працюватиме в посиленому режимі, щоб забезпечити оперативне реагування у випадку виявлення пошкоджень тепломереж.

Також у зв’язку із похолоданням КП «Київтеплоенерго» збільшує температурні параметри теплоносія на теплоджерелах згідно з температурним графіком, що базується на температурі повітря. Для забезпечення зростаючого попиту на тепло та електроенергію підготовлені енергоблоки на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Крім того, для забезпечення стабільної роботи київської централізованої системи теплопостачання в морозні дні, підприємство провело додаткові обстеження обладнання, контрольні заходи щодо перевірки роботи теплопунктів і теплокамер. У посилений режим роботи переведений персонал 35 аварійно-відновлювальних бригад.

Нагадаємо, в Києві працює одна з найбільших систем централізованого теплопостачання в Європі, а КП «Київтеплоенерго» – найбільше теплопостачальне підприємство в Україні та третє за розміром в Європі. Загальна протяжність тепломереж Києва – понад 2,7 тис. км. В управлінні «Київтеплоенерго» перебувають дві теплоелектроцентралі № 5 і № 6, майже 200 котелень та близько 3 тис. теплопунктів.

КП «Київтеплоенерго» постачає тепло до близько 15 тис. будівель міста, із яких 10 тис. житлових будинків. Забезпечує 90% потреб Києва у теплі та майже 60% – в електроенергії.

Фото: Фейсбук