Під час карантину послугою доставки їжі почали користуватися значно більше людей, ніж зазвичай.

Про це розповіли в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

У період посилення карантинних обмежень кількість онлайнових замовлень їжі збільшилася на 25-40%, а подекуди й на 75%. Водночас розширився й штат кур’єрів. Їх, порівняно з докарантинним періодом, стало більше на 20%.

Цікаво, що в ТОПі запитів доставки – суші-роли. Журналісти програми «Якісне життя» телеканалу «Київ» дізнавалися, чи дотримуються карантинних правил під час приготування цих страв та чи задоволені містяни сервісом.

Знімальна група відвідала 3 сервіси доставки, у кожному з яких зробила своє замовлення. Однак статистика якості роботи – невтішна.

У першому закладі працівники відмовилися відповідати на звичні питання, на кшталт: «Чи є якісь переваги у випадку несвоєчасної доставки?» тощо. Ба більше – один із працівників відверто нахамив знімальній групі. Документи про якість риби запропонували подивитися аж увечері, адже на момент спілкування вони були не в ресторані. Відтак – бажання забирати замовлення відпало.

Другий заклад виявився більш привітним, однак сертифікатів на рибу все одно на місці не побачили.

Ознайомитися з документами про якість продуктів журналісти змогли лише в третьому закладі доставки. Там риба в нормі, можна куштувати.

Тож, знімальна група «Якісного життя» все ж радить завжди перевіряти відповідні сертифікати перед прийомом їжі з будь-якого закладу. А у випадку, якщо ви не задоволені якістю послуги доставки або самого товару – сміливо захищати свої споживацькі права.

Зі скаргою спершу варто звернутися до адміністрації закладу. Однак якщо вони ніяк не відреагують – телефонуйте до органів Держпродспоживслужби чи суду.

Важливо: будь-які скарги розглядаються тільки за наявності чека, що затверджує вашу покупку.

Фото: скріншот із відео