Через суворий локдаун, Центр крові відновив послугу «Авто для донора».

Кількість донорів у зв’язку з жорстким карантином зменшилась приблизно втричі. Про це розповів директор КМП “Київський центр крові” Олександр Сергієнко в сюжеті “Київ.Вранці” телеканалу “Київ”.

За його словами, запаси крові є, проте велика кількість пацієнтів постійно потребує підтримки компонентами крові. Наразі необхідні всі групи крові, але киян з негативним резус-фактором крові запрошують в першу чергу.

«Закликаю всіх долучатися до донорства, бути донорами і пам’ятати, що одна донація рятує три життя», – закликав директор.

Олександр додав, що перед здачою крові необхідна підготовка.

«Вона полягає у тому, що людині напередодні донації треба гарно виспатись, не вживати жирну їжу, банани, і сама головна заповідь донора – не приходити на донацію голодним. Треба поїсти легку кашку, випити легкий чай, наводнитися і приходьте», – розповів директор.

При наявності абсолютних чи тимчасових протипоказань, виявленні будь-яких порушень у стані здоров’я, підозрі на контакт з інфекційним захворюванням донор не допускається до донації. Детальніше про протипоказання тут. 

Нагадаємо,, спільно з MotoHelp за підтримки KLO Київський міський центр крові відновив послугу «Авто для донора».

Послуга працює на такі пункти прийому донорів:

  • вул. Берлинського, 12
  • вул. Пимоненка, 8
  • вул. Запорожця, 26

Щоб скористатися послугою необхідно зателефонувати 093-199-34-16 (з 8:00 до 16:00).

Фото: unsplash