Місце, де облуплюється штукатурка, зачистять, а генпідрядника зобов'яжуть виправити пошкодження.

Про це повідомляє програма Київ. NewsRoomна телеканалі “Київ”.

Виявляється, що переходом опікується шляхово-експуатаційне управління Святошинського району. Проте виправляти пошкодження повинен генпідрядник, який два роки тому розпочинав тут реконструкцію. Для початку штукатурку, яка почала обсипатися через відлигу, зчистять, а потім відновлять.

Ми вже повідомили генерального підрядника. Наразі це місце буде огороджено. Далі виконаємо демонтаж цього оздоблення. Готується лист-претенція на генерального підрядника до виконання ремонтних робіт у межах гарантійних зобов’язань“, – сказав Євгеній Дордука, заступник начальника ШЕУ.

Він зазначив, що оздоблення стелі відновлять, швидше всього, за сприятливої погоди, оскільки наразі стеля мокра.

Фотографії з облупленою штукатуркою на стелі кияни  опублікували у спільноті “Транспорт Києва“.

На світлинах також видно, що у переході до станції подекуди відвалилась тактильна плитка. Також місцями відлетіло облицювання стін, а в результаті відлиги почала  відмокати стеля.

Відомо, що генеральним підрядником робіт на станції виступала компанія “Київметробуд“. Капітальний ремонт станції за проектом архітектора Андрія Юхновського розпочався 24 лютого 2018 року. Ремонт тривав без зупинки руху поїздів. На станції замінили тут сходи, облицювали гранітними плитами, встановили поручні. Ззаначалося, що також оздобили плиткою стіни, вимостили підлогу, змонтували освітлення, виконали роботи з водовідведення, гідроізоляційні та інші роботи.

Наприкінці березня 2019 року було завершено перший етап реконструкції станції. Відкрили її восени 2019 року.

Нагадаємо, нещодавно станція метро «Харківська» запрацювала у звичайному режимі після встановлення нових турнікетів.

Фото: Фейсбук