Зокрема, зросла вартість поїзду на маршруті Київ-Буча.

Перевізники Київщини повідомили про подорожчання вартості проїзду на приміських маршрутах. Ціни зросли на 3 гривні, повідомляє сайт міста Буча.

Зокрема, зазначається, що від 5-го лютого Ірпінське АТП підвищує тарифи на проїзд. Це підприємство перевозить пасажирів за маршрутами Бородянка – Буча – Ірпінь – Гостомель – Київ.

Основною причиною підняття цін є зростання мінімальної заробітної плати, підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів та карантинні обмеження“, – зазначається у повідомленні.

Директор Ірпінського АТП Олександр Лабунський повідомив, що це питання вже тривалий час обговорювалося – хотіли підвищувати вартість проїзду на 5 гривень. Проте наразі перевізник виршив, що поки що буде зростання на 3 гривні.

Додамо, що кияни також повідомили про те, що вартість проїзду до Петропавлівської Борщагівки зріс на 2 гривні та становить 10 гривень.

Нагадаємо, раніше в Асоціації автоперевізників Київщини повідомляли про підвищення вартості проїзду  з 1 лютого у приміських маршрутках. Прогнозували, що вартість зросте до 20% – у  середньому це від 2 до 10 гривень.

Фото: Фейсбук