Житлові та паркові масиви Печерського та Голосіївського районів, прилеглі до зони карантинних обмежень, визнали небезпечними.

Про це повідомили у Головному управлінні Держспоживслужби у Києві.

У повідомленні зазначили, що 8 червня у відділ по боротьбі зі сказом тварин, був доставлений труп безпритульного кота. За результатами МФА виявлено свічення характерне для сказу тварин.

За цим фактом,13 червня проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), де було вирішено:

  • Запровадити карантинні обмеження щодо сказу на території Печерського району м. Києва, а саме на території обмеженій перетином Залізничного шосе з бульваром Дружби Народів, бульваром Дружби Народів з Наддніпрянським шосе та Наддніпрянським шосе із Залізничним шосе.
  • Затвердити План заходів з ліквідації сказу у Печерському районі та недопущення розповсюдження захворювання в місті Києві.
  • Визначити загрозливою зоною житлові та паркові масиви Печерського та Голосіївського районів, прилеглі до зони карантинних обмежень.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з Об’єднанням ветеринарної медицини в м. Києві забезпечує організацію проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу в зоні карантинних обмежень та загрозливій зоні. Також, не допускається проведення виставок та інших видовищних заходів за участі тварин у зоні карантинних обмежень та загрозливій зоні.

Фото: Фейсбук