За скоєне зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомила поліція Київської області.

За даними слідства, 51-річний мешканець столиці розпочав злочинну діяльність ще у 2019 році, спершу працював сам, а потім залучив до протиправної діяльності ще 3 поплічників. Організатор керував, розробляв план і приймав активну участь у вчинення злочину, а також визначав вартість послуг і розподіляв кошти між учасниками групи.

Інші троє виконавців підшукували замовників для отримання підпільного студентського сертифікату, видавали завідомо підроблені паспорти для проходження ідентифікації під час складання іспитів у різних навчальних закладах. У 2021 році за місцем проживання фігурантів та у навчальних закладах правоохоронцями було проведено обшуки та вилучено грошові кошти, підроблені сертифікати та паспорти.

Наразі усім учасникам злочинної організації оголошено про підозру за фактами заволодіння чужим майном шляхом обману, підроблення офіційних документів та у закінченому замаху на незаконне заволодіння шляхом шахрайства важливим особистим документом [ч.4 ст.190, ч.3 ст. 357, ч.1 ст. 358 та ч.3 ст.358 ККУ]. За скоєне зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото: Фейсбук