Захід проходить у форматі спортивного ярмарку - у парку створень 10 локацій, на яких представлені різні види спорту.

Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Вона зазначила, що це перший подібний захід і спрямований він на популяризацію спортивного руху в Києві. Формат «Сніданку з Зіркою!» – спортивний ярмарок. Так, у парку «Відрадний» розгорнуто 10 локацій із різноманітних видів спорту: боксу, футболу, боротьби, роликового та велосипедного спорту, бадмінтону, петанку, армреслінгу.

Сьогодні кияни та гості міста змогли зустрітися із видатним футболістом та тренером, заслуженим майстром спорту Володимиром Безсоновим. Відвідувачі парку підходили до тренера, спілкувалися та фотографувалися з ним.

Kyiv Media Kyiv Media

Проект «Сніданок з Зіркою!» започатковано у рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Захід реалізовано ГО «Динамо Фемклаб» спільно з ФК «Динамо Київ» за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА.

За інформацією Міністерства молоді та спорту України, соціальний проект «Активні парки – локації здорової України» передбачає нові форми залучення різних верств населення, зокрема осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Тут передбачаються облаштування спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, облаштування пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання, розробка спеціальних маршрутів, програм видів рухової активності для різних верств населення, незалежно від вікової групи, чи статі. Долучитися можуть громадяни без фізичної підготовки та особи з інвалідністю.

Фото: КМДА