Мітинг проводять до Дня захисників та захисниць України.

Про це повідомляє столичний Telegram-канал.

Учасники Маршу планують пройти центральними вулицями столиці: від бульвару Тараса Шевченка до Майдану Незалежності, а звідти попрямують до ОП.

Всього в цей день заплановано три масові акції.

Першу акцію, власне марш військових та ветеранів, організував «Рух ветеранів» з нагоди Дня захисників і захисниць України, другу — «Національний корпус» під назвою «Марш нації», а третя присвячена 79-річчю від дня створення Української повстанської армії (УПА).

Попередньо, усі учасники акцій ітимуть одним маршрутом — від парку Шевченка, де триває збір, і прямуватимуть до Майдану Незалежності.

Водночас у «Національному корпусі» не виключають, що після цього колона рушить до Офісу президента, де висунуть свої вимоги главі держави. Зокрема, йдеться про вимогу не проводити вибори на тимчасово окупованих територіях, поки вони не перейдуть під контроль України, а також про засудження «формули Штайнмаєра».

Нагадаємо, через заплановані масові заходи у столиці посилили патруль на вулицях і на станціях метро з метою недопущення порушень публічного порядку та карантинних обмежень.

Фото: telegram