Наразі у парку вже втановили дерев'яну будівлю.

Про це кияни повідомляють у Facebook-спільноті “Нова Дарниця“.

Загарбники не заспокоїлися і продовжили будівництво ресторану“, – йдеться в описі до кількох фото з місця будівництва, оприлюднених сьогодні.

 

Зазначимо, у грудні минулого року в Парку Партизанської слави згорів ресторан «Колиба», на місці якого пізніше виникло Forrest Cafe. Власники закладу свого часу вирубали кількадесят дерев у парку, щоб поставити терасу — за фактами порушень з їхнього боку Екологічна інспекція нарахувала близько 20 мільйонів гривень збитків.

Згодом, вже у січні 2021 року, у парку невідомі люди відгородили частину території будівельною сіткою. Місцеві жителі висловили побоювання, що це планується будівництво на місці згорілої колиби. Пізніше побоювання людей таки підтвердилися – на місці почалося будівництво цегляної споруди.

25 січня стало відомо, що працівники місцевого благоустрою спільно з Муніципальною охороною серед ночі знесли скандальний ресторан-самобуд. Демонтаж стін і фундаменту проводили вночі, готували його в умовах повної таємності — за словами комунальників, будівлю були готові захищати тітушки, яких найняв власник закладу.

Фото: Фейсбук