Напередодні відкриття знаку на честь загиблого бійця, місцеві жителі висадили нову алею з молодих дерев.

Вчора, 27 квітня, на вул. Генерала Жмаченка, 20 в Києві встановили пам’ятний знак та відкрили Алею пам’яті Олександра Звінника, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на сході України.

Про це повідомляє громадська ініціатива в Facebook-спільноті “Парк на Жмаченко”.

Як зазначається, так жителі будинків навколо розпочинають реконструкцію парка.

Зокрема, місцеві жителі почали самостійно наводити лад. Більше ста людей провели толоку. Прибрали частину паркану, вивезли шість вантажівок гілок та сміття, встановили таблички та урни. Напередодні відкриття знаку на честь загиблого бійця, місцеві жителі висадили нову алею з молодих дерев.

«Олександр Звінник загинув захищаючи незалежність України на війні з зовнішнім ворогом, а ми захищаємо Україну зсередини – боремося проти свавілля та корупції чиновників, суддів та забудовників, які попри закони вирішили вкрасти парк у киян!», – підкреслив Андрій Меженко, керівник громадської організації «Парк Жмаченка».
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України Олександр Звінник посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Мати загиблого Наталя та ветерани АТО Дніпровського району подякували жителям за те, що намагаються вберегти пам’ять про подвиг військових.
До слова, в дописі зазначається, що зелену зону на вулиці Жмаченко планує забудувати «Інтергал-буд», який разом з попереднім орендатором релігійною громадою «Християнська надія» намагаються відібрати його через Господарський суд м. Києва та розпочати незаконне будівництво висоток.
Мешканці наразі чекаємо на мітинг біля суду. Засідання призначено сьогодні – 28 квітня у 16.00.
Фото: facebook