Стовп, який б'ється струмом, виявився несправним і його відремонтували.

У парку на Відрадному після інциденту з таксою, якого стовп вдарив струмом комунальники провели перевірку системи освітлення. Про це розповіла головний інженер КП УЗН Солом’янського району Вікторія Майструк в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Вона зауважила, що після звернення власниці собаки, комунальники разом з нею та працівниками КП “Київміськ світло” перевірили системи освітлення у парку на Відрадному.

“Приїхали спеціалісти з КП “Кївсміськсвітло” і спеціальними приладами перевірили чи є несправність у стовпі”, – пояснила Вікторія Майструк.

Вона зауважила, що за результатми перевірки було виявлено несправність проводу живлення вузла з’єднання. Тому працівники провели ремонтні роботи.

“Крім того сьогодні будуть проведені подальші роботи з обстеження системи освітлення для уникнення схожих небезпечних ситуацій”, – додала інженер.

Вона додала, що це перший випадок, коли до них звернулися з інформацією про те, що стовп вдарив когось струмом. І наголосила, що у разі такої ситуації необхідно обов’язково звертатися до КП УЗН.

Нагадаємо, нещодавно киянка поскаржилася на електричні стовпи у парку Відрадному. Вона зазначила, що вигулювала свою таксу, яка підійшла до стовпа за звичкою помітити і отримала удар струмом. Нібито після того собака хвилини півтори скавчала, трусилася і поводилася, як скажена, опісля перелякана ледь дійшла додому. На тілі собаки виявили синці та потріскані капіляри. Жінка викликала електриків. Ті пообіцяли повідомити адміністрацію парку щодо необхідності перевірити електричні стовпи.

Фото: Фейсбук