Саджанці дубів викопали українські військові на 400 кілометровій лінії прифронтової зони,

З нагоди Дня десантно-штурмових військ Збройних Сил України, який у країні відзначається 21 листопада, в парку «Мамаєва Слобода» десантники висадили саджанці дубів, які передані військовими з лінії фронту.

Про це повідомляє Київська міська рада.

Захід було організовано за ініціативи депутата Київської міської ради Олександра Тимченка. До події долучилися ветерани АТО та ООС, десантники Євгеній Жуков, Віталій Любенко, Віталій Баранов.

За словами депутата, саджанці дубів було викопано українськими військовими на 400 кілометровій лінії прифронтової зони, починаючи з півночі від Станиці Луганської до південного Маріуполя.

«У 2014 році на лінії фронту українські військові почали боротьбу за збереження територіальної цілісності України. Наразі разом з військовими започатковуємо нову традицію – висадження дубів на честь кожної бригади. Українські десантники – це правонаступники козаків, які обороняли нашу землю. Необхідно увіковічнити пам’ять про українських військових, які захищають нашу державу. Надіюся, що ця новостворена традиція буде зберігатися протягом тривалого часу», – зазначив Олександр Тимченко.

Депутат додав, що потрібно підтримувати та популяризувати нові українські традиції, які є уособленням незламного духу українського народу.

Нагадаємо, на проспекті Бажана висадили понад 20 лип.

Фото: facebook