Раніше холдинг пов'язували з участю у приватизації готелю «Дніпро».

У прес-службі холдингу Parimatch запевняють, що керівництво та власники холдингу не входять до складу засновників або бенефіціарів компаній, які різні ЗМІ пов’язують з гральним бізнесом на території Росії. Про це представники Parimatch заявили у коментарі «НВ Бізнес».

За даними розслідувачів, мова у першу чергу про компанії Elixos Ltd та Intercorp Limited. Остання, як припускає «НВ», виконує роль керівної компанії для юросіб, прямо або побічно пов’язаних із холдингом Parimatch. Серед них, зокрема, Advivo Holdings Ltd, яка, за даними ресурсу РБК-Компанії, володіє 49% російського ТОВ «Бетрінг» — компанії, якій надано право користування брендом Parimatch на території РФ.

Також Intercorp Limited начебто має стосунок до російської ТОВ «Діджитал Беттінг», що керує франшизою букмекера bwin у РФ. З посиланням на власні джерела видання наголошує, що, швидше за усе, франшиза й ліцензія bwin у Росії перейшли в управління холдингу Parimatch; однак керівник «Паріматч СНД» Дмитро Сергєєв наполягає, що холдинг не має стосунку до bwin.

«Іншими словами, жодного корпоративного зв’язку немає. Компанія Intercorp поряд з іншими клієнтами надає деяким компаніям холдингу Parimatch секретарські послуги як зовнішній провайдер», — повідомили в холдингу.

Зауважимо, що кілька днів тому комісія з регулювання азартних ігор і лотерей видала ліцензії на проведення офлайн азартних ігор компанії «Паріматч». Відповідний документ опубліковано на сайті комісії.

Як ми повідомляли, у вересні минулого року холдинг Parimatch пов’язували з покупкою готелю «Дніпро» в Києві.

А нещодавно два перших столичних готелі отримали дозволи на відкриття залів казино.

Фото: Facebook