Напередодні різдвяних свят переможець акції "Автозабава 3.0" отримав від ОТП BANK подарунок - Volkswagen T-Roc.

Банк проводить акцію спільно з Mastercard. Цього року Volkswagen T-Roc отримали клієнти з Києва, Дніпра, Одеси та Первомайська, що на Миколаївщини. OTP Bank дарує автівки вже три роки поспіль – по п’ять машин щороку, у середньому кожні два місяці. У попередні роки розіграли п’ять Suzuki Vitara і п’ять Nissan Juke.

Аби стати учасником розіграшу, потрібно бути клієнтом OTP Bank й оформити кредит або депозит від 10 тисяч гривень та розрахуватись карткою Mastercard на суму від п’яти тисяч гривень впродовж етапу акції.

Kyiv Media

“Ми орієнтуємось на сімейний автомобіль, з одного боку. З іншого боку, ми хотіли би, щоб переможець використовував його максимально. Тобто – на щоденні якісь потреби. Але разом із тим, коли збираються у якусь відпустку: будь-то на море, або в Карпати, або в інші визначні місця”, – говорить Володимир Мудрий, голова правління OTP Bank.

OTP Bank даруватиме автівки й наступного року. Нині обирають модель машини: імовірно це буде електрокар або гібрид. Якщо зараз стати клієнтом банку – можна потрапити в перший розіграш, який відбудеться за кілька місяців. За трансляцією можна стежити на фейсбук сторінці OTP Bank. Розіграш проводиться через незалежний сайт – Random.org, яким користуються у всьому світі.

Фото: скріншот