В Укрзалізниці обіцяли звільнити співробітників, якщо вони виявляться причетними.

Прикордонники виявили контрабандні сигарети в міжнародному потязі Київ – Відень, який курсує лише кілька днів.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Зазначається, що сьогодні вночі прикордонники і митники виявили спробу незаконного переміщення партії сигарет в залізничному пункті пропуску Чоп (Дружба).

“Заховані від контролю цигарки намагались перевезти до Угорщини міжнародним пасажирським потягом сполученням Київ-Відень. Зауважимо, що курсування цього поїзда відновили лише 1 червня, а правопорушники вже намагаються використовувати це в протиправних цілях”, – зазначили у відомстві.

Тютюнові вироби виявили при огляді пасажирського вагона. В обшивці над вікном правоохоронці знайшли чорні поліетиленові пакети, в яких були сигарети білоруського виробництва без марок акцизного збору України.

За підрахунками, в схованці намагалися перемістити 110 пачок тютюнових виробів.

Їх було вилучено співробітниками митниці. Суму оцінки виявлених сигарет зараз встановлюють.

За даним фактом Укрзалізниця розпочала перевірку.

В УЗ зазначили, що якщо буде встановлено, що до контрабанди сигарет причетні їхні працівники – їх відразу звільнять із займаних посад.

“Якщо буде встановлено, що до контрабанди цигарок причетні наші працівники – їх одразу буде звільнено із займаних посад. Таким не місце на залізниці. Крім того, доручив відповідальному члену правління за пасажирські перевезення посилити заходи для попередження такого ганебного явища. Ця робота має бути проведена максимально оперативно та ефективно”, — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, митники в «Борисполі» затримали партію контрабандних айфонів на півмільйона гривень.

Фото: facebook