На київських станціях метро з'являться ліфти та підйомники.

Очільник столичного метро Віктор Брагінський, а також заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїх сторінках у Facebook розповіли про подальші кроки щодо модернізації станцій столичного метро.

Цьогоріч “Київський метрополітен” за програмою доступності планує реконструювати станцію “Нивки”. Також у переліку для подальших робіт “Вокзальна”, “Житомирська” та “Хрещатик”.

Так, за його словами, він провів зустріч із Уповноваженим президента з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем та першим заступником голови КМДА Миколою Поворзником. Під час зустрічі були обговорені питання про облаштування станцій метро за програмою з доступності.

Брагінський зазначив, що з 52 станцій доступними є 14. Першою станцією, якою можуть користуватися усі пасажири без винятку, стала станція “Святошин”: тут  у конструктив 70-х років, вдалося інтегрувати сучасні підйомники та ліфти.

Kyiv Media

Він також додав, що облаштування станцій метрополітену за програмою доступності – пріоритетний напрямок для київського метрополітену.

Раніше стало відомо, що співробітники столичного метро, які чергують на станціях, надаватимуть домедичну допомогу пасажирам в разі необхідності. Відповідний проект рішення підтримали депутати Київради, 22 квітня.

Фото: Facebook