Легенду танців поховають на Байковому кладовищі.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Сьогодні, 18 червня, в Києві прощаються з відомим хореографом Григорієм Чапкісом, який помер на минулих вихідних. Останнім часом у 91-річного метра значно погіршилося здоров’я, він знаходився в лікарні.

Про смерть хореографа 13 червня повідомив його син Грег.

«Ми всі все ще шоковані. Помер, бо старенький. 92 роки людині, все почало відмовляти. Він тримався добре. Він старенький, це муки», – зазначив Грег Чапкіс.

Прощання з Григорієм Чапкісом тривало в Національній Філармонії України, що на Володимирському узвозі, 2.

До філармонії прийшло близько 200 людей. Однак у самому приміщені залишаються до 50 найближчих людей, адже сам хол будівлі невеликий.

Початок церемонії прощання був запланований на 11:00 18 червня. Однак до будівлі люди з квітами почали сходитися задовго до цього часу.

Усередині філармонії завжди перебували рідні Чапкіса – син, дочка та дві онучки. Також попрощатися з легендою танців прийшли його друзі, учні, колеги та видатні особи. Окрім цього, поклав квіти до труни й президент України Володимир Зеленський із керівником ОПУ Андрієм Єрмаком.

До слова, торік Володимир Зеленський нагородив Григорія Чапкіса орденом Ярослава Мудрого.

Церемонія прощання закінчилася о 13:00. Потім труну повезли до Байкового кладовища для захоронення.

Усі присутні сьогодні згадували Григорія Чапкіса як людину, яка не втомлювалася жити. Цікаво, що на своє 90-річчя хореограф казав, що до своїх 100 років – не братиме собі вихідних.

Під час церемонії прощання всі охочі могли записати свої спогади про Чапкіса в спеціальну книгу пам’яті, яку згодом надрукують, щоб будь-хто міг її придбати.

Фото: скріншот