Акція має розпочатися сьогодні, 27 лютого, о 12:00 біля ОПУ.

Про це розповів Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ, у програмі «Свобода слова» Савіка Шустера.

За словами Антона Геращенка, сьогодні, 27 лютого, поліція не виставлятиме кордони біля будівлі Офісу президента, де запланована акція протесту на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка.

«Поліція зробить усе, щоб не було ніяких провокацій. Ухвалено рішення, що не буде ніяких «кордонів», і учасники акції зможуть вільно, мирно, без зброї мітингувати на вулиці Банковій», – наголосив заступник міністра внурішніх справ.

Водночас Антон Геращенко попросив організаторів акції закликати мітингувальників не виявляти ні до кого жодного насильства.

Нагадаємо, сьогодні, 27 лютого, о 12:00 в центрі Києва, під Офісом президента стартує безстрокова акція «Справедливість Стерненку — справедливість усім!» на пітримку активіста Сергія Стерненка, якого засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі із конфіскацією половини майна. Його звинуватили в причетності до викрадення людини – депутата Комінтернівської районної ради від партії «Родина» Сергія Щербича. Сам Стерненко та його захист вважають рішення політично вмотивованим та готують подавати апеляціює.

Зазначимо, 23 лютого – у день, коли Сергію Стерненку оголосили вирок, по всій Україні та за кордоном відбулися акції протесту на пітримку активіста. Наймасштабніша акція відбулася у Києві на Банковій, вона супроводжувалася сутичками учасників акції та поліції. В результаті постраждали 10 мітингувальників.

Фото: Фейсбук