Ажіотаж спровокувала вакцина Pfizer, якою нещодавно почали щепити українців.

У неділю, 18 липня, в Києві в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) люди вишикувалися в черги, щоб вакцинуватися від коронавірусу препаратом від Pfizer-BioNTech.

Як повідомляє OBOZREVATEL,  непорозуміння виникало між людьми, які стояли в живій черзі, і тими, хто прийшов на щеплення за записом. Через плутанину громадяни, яких запросили на вакцинацію Pfizer, не могли зайти у призначений час.

Сутички між містянами розв’язували представники “Муніципальної варти”, які чергують у МВЦ.

Водночас з іншого боку є окремий вільний вхід для тих, хто хоче зробити щеплення китайською вакциною Coronavac, але людей там було небагато.

В суботу, 17 липня, черга на вакцинацію в Міжнародному Виставковому Центрі була не меншою.

Фото за 17 липня опублікувала сьогодні, 19 липня, Муніципальна Варта.

Як можна побачити на світлині, сотні людей не дотримуються дистанції, проте всі у захисних масках.

Також як написав киянин в Facebook, черга вакцинуватися Pfizer складала близько під 100-150 людей, переважно людей похилого віку.

“Біля входу в павільйон окрема черга на 20 людей на коронавак, яка незабаром зовсім зникне, бо бажаючих не багато, і натовп під 100-150 людей, переважно пенсіонерів , на Pfizer. Черги як такої немає на Pfizer, просто натовп з криками і невдоволенням. Адміністраторка змушена кричати, називаючи час запису. Все в кращих традиціях”, – йдеться в дописі.

До слова, в коментарях користувачі зазначають, що такі черги тривають вже три дні.

Нагадаємо, раніше у МВЦ виник скандал через те, що киян нібито не хочуть щеплювати Pfizer.

Фото: facebook