Зустрічі будуть проводити щотижня.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що кияни та гості столиці зможуть удосконалювати навички спілкування українською мовою в муніципальній книгарні «Сяйво книги». Адже під час війни десятки тисяч українців свідомо підходять до питання виключення російської мови зі щоденного вжитку.

«Усі охочі, хто бажають вивчати українську мову самостійно, без допомоги вчителя, можуть долучитись до зустрічей клубу українського мовлення. У процесі тренувань учасники будуть розвивати навички спілкування для того, щоб побороти мовленнєвий бар’єр та страх. Ми маємо підтримувати людей, які виявили бажання спілкуватись українською та допомагати їм поступово вивчати мову. У клубі кияни та гості міста зможуть опанувати нові знання та провести час в україномовному середовищі», – розповіли у КП «Міський Магазин».

І додали, що перша зустріч клубу українського мовлення відбудеться 14 липня (початок о 18:00) у муніципальній книгарні «Сяйво книги» (вул. Велика Васильківська, 6). Надалі зустрічі будуть проводитись щотижня.

Для того, щоб долучитись до зустрічі клубу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням.У випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники клубу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Фото: Фейсбук