Виготовлені браслети будуть відправлені захисникам України на лінію фронту.

Про це повідомила Київська міська рада.

У повідомленні зазначили, що у муніципальній книгарні «Сяйво книги» 29 липня пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання, які будуть відправлені захисникам України на лінію фронту. Браслет виживання – це аксесуар, який у критичній ситуації може стати незамінним помічником або навіть рятівником.

«Браслет виготовляють із паракорду – нейлонового шнура, якого на один аксесуар потрібно близько п’яти метрів. Тобто за потреби браслет за пів хвилини перетворюється на довгу мотузку, яка здатна витримати до 250 кілограмів навантаження. Нашим захисникам бласлети виживання дійсно необхідні в польових умовах. Під час майстер-класу всі охочі не лише дізнаються про те, як правильно виготовляти браслети, а й дізнаються про традиційні замовляння, які майстрині вимовляють під час плетіння. Протягом зустрічі кожен зможе виготовити три або чотири браслети», – розповіли в КП «Міський Магазин».

І додали, що в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники майстер-класу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні. Для того, щоб долучитись до майстер-класу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням.