Для учнів 1-6 класів також пройде інтерактивний урок, який можна дивитися онлайн.

Як розповіли у Міністерстві освіти і науки України, перший урок у новому навчальному році рекомендовано присвятити відзначенню 30-ї річниці незалежності України.

Під час підготовки уроку вчителя можуть скористатись тематичними матеріалами від Українського інституту національної пам’яті, які містять, зокрема, інформацію про етапи українського державотворення, відновлення незалежності, Конституцію Пилипа Орлика.

Також педагоги можуть використати ресурси від громадської спілки «Освіторія» для тематичного уроку до Дня Незалежності у 1-11 класах.

1 вересня заклади також можуть долучитися до інтерактивного уроку для учнів 1-6 класів. Трансляція уроку розпочнеться 1 вересня о 9:30 на YouTube-сторінці ГС «Освіторія»“, – зазначили в МОН.

Усі методичні рекомендації до проведення першого уроку можна знайти за посиланням ТУТ.

Загалом навчальний рік у школах триває не менше 175 навчальних днів – він починається 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня.

У 2021/2022 навчальному році освітній процес організовується з дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину. Протиепідемічні заходи в начальному процесі затверджені:

  • постановою Головного державного санітарного лікаря № 4
  • постановою Кабінету Міністрів № 1236
  • листом МОН із рекомендаціями щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти.

Тим часом МОЗ рекомендує не проводити святкові лінійки 1 вересня, а організувати свято Дня знань альтернативно.

Фото: Фейсбук