Завдяки сприятливим погодним умовам у Києві інтенсивно проводять ремонти доріг.

Про це повідомляє видання “Вечірній Київ”.

Учора, 23 серпня, працівниками ШЕУ Дніпровського району розпочато роботи з ремонту тротуарів по вул. М. Кибальчика. Орієнтовна площа виконання робіт становить 250 м².

Окрім того, здійснювалися роботи з ліквідації ямковості струменево-ін’єкційним методом по вул. Г. Хоткевича та вул. В. Сосюри, а також заливки тріщин дорожнього полотна на Броварському проспекті.

У понеділок, 22 серпня, автошляховики ліквідовували аварійні ями. Загалом відновлено 100 м² дорожнього полотна. Виконані роботи з ліквідації ям струменево-ін’єкційним методом по вул. І. Микитенка та заливки тріщин по вул. П. Вершигори.

На пішохідному переході на вул. Гришка Дарницького району облаштували понижений бортовий камінь.

У Подільському районі все ще триває ремонт доріг та вулиць. Дорожники виконали низку робіт з ремонту на вулицях Кирилівській, Тульчинській. На вулиці Вишгородській і сьогодні триває поточний ремонт дорожнього покриття, знімають напливи асфальту, укладають нові шари дорожнього покриття біля зупинок.

На вулиці Подільський узвіз тривають роботи з укладання бруківки.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що на Подільському узвозі оновлено близько 2,4 тис. кв. м покриття із бруківки та встановлено 758 м погонних бордюрів. Усі роботи заплановано завершити в перші дні вересня.

Фото: Відкриті джерела