У Міському саду хочуть відновити сцену літньої естради та дерев’яний амфітеатр на 800 місць.

Про це повідомив генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артем Сауляк, передає сайт Київради.

Так, співробітники Центрального парку наразі займаються благоустроєм літньої естради – Ракушки, розташованої у Міському саду. Наразі у планах відновити сцену літньої естради, провести роботи з фарбування фасаду та відновлення дерев’яного амфітеатру на 800 місць.

«Територія парку – це сучасна європейська локація різноманітних розваг під відкритим небом та одне з найулюбленіших місць дозвілля і відпочинку. Наша мета – зробити так, щоб кожен мешканець та гість столиці хотів повернутися сюди знову і знову, провести тут свій вільний час та насолодитися красою столиці», – зазначив Артем Сауляк.

Він додав, що співробітники Центрального парку культури власними силами підтримують чистоту та порядок у ньому та відновлюють такі перлини Маріїнського парку, як амфітеатр «Ракушка».

Надалі Центральний парк планує вдихнути нове життя у цей історичний для киян об’єкт. До того ж, невдовзі парк культури та відпочинку стане частиною великого туристичного маршруту.

Нагадаємо, у парку «Наталка» на Оболоні зацвіла алея сакур. Киян кличуть на селфі.

Фото: Київрада