У першому навчальному інтенсиві програми City Boost з підприємництва для стартапів орієнтованих на благоустрій та розвиток міста взяли участь 25 команд.

Про це повідомила сьогодні, 14 липня, депутатка Київської міської ради, заступниця голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенія Семенова.

За словами Ксенії Семенової, учасники програми мають достатній рівень досвіду розвитку свого стартапу, але є питання, які потребують нового погляду та вирішення.

«Частина з учасників вже має за плечима прототип та переможні презентації свого стартапу в “‎Ukrainian Startup Fund”‎. Але, навіть попри це, актуальним виявилося відрефлексувати роботу з клієнтами та дослідження ринку, і ніби згори подивитися на всі процеси у своєму стартапі», – підкреслила депутатка.

Як зазначила Ксенія Семенова, під час навчального інтенсиву учасники пройшли тренінг з дизайн-мислення, «Business Model Canvas» та розробки маркетингової стратегії, а також прослухали лекцію Нікіти Харченка з «Amazon Web Services» про світові тренди розвинутих міст.

«Наступний навчальний інтенсив відбудеться 24 липня. Після нього будуть відібрані 10 команд, які протягом серпня готуватимуться до фіналу з індивідуальними менторами з бізнесу та міських структур», – розповіла депутатка.

Нагадаємо, найкращі команди отримають можливість пілотного впровадження своїх проєктів у Києві вже до кінця року. Команда-переможець додатково отримає 50 тисяч гривень на розвиток стартапу.

Організатором проєкту став Фонд підтримки інновацій «Social Investment Fund». Ініціативу підтримали заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутатка Київської міської ради, заступниця голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенія Семенова.

Деталіьніше на офіційному сайті програми.

Фото: КМДА