Чоловік спробував пройти повз турнікет, але правоохоронці його наздогнали.

Учора, 19 листопада, на станції метро «Чернігівська» у Києві стався черговий збій в платіжній системі метрополітену. Людей, які могли розплатитися лише готівкою, працівники станції не пускали через турнікети — повідомив у своєму Facebook один з пасажирів, екс-кандидат у мери Києва від руху «Хвиля» Віктор Петрук.

За словами чоловіка, в результаті йому ще й дісталося від правоохоронців з газового балона, коли він спробував мовчки пройти повз турнікети.

Петрук повідомив, що йому потрібно було терміново дістатися з «Чернігівської» на «Харківську». Тому він вирішив «пробиватися» крізь турнікет, попри заборону чергової станції.

«Так трапилось, що саме сьогодні у мене на картці закінчились поїздки. Грошей на банківській картці теж не було. Була лише готівка, яку ніхто не приймав. І так трапилось, що з «Житомирської» на Харківський масив ніякий наземний ГТ не ходить…. я підійшов до чергової по станції та сказав, що вона, як працівниця КП «Київський метрополітен» мусить розділити відповідальність та відкрити прохід… Чергова – відмовилась. Ні вибачень, ні співчуття, ні бажання допомогти» — пише чоловік.

В результаті Петрук спробував просто пройти повз турнікет. Але вже за ним його наздогнали правоохоронці.

«…викликали чергових поліціянтів. Набігло одразу троє. І ще троє, напевно – сиділи на другому вестибюлі… Я мав твердий намір їхати додому і повідомив про це поліціянта. Аж раптом він запропонував мені вийти за турнікет та зайти по його СЛУЖБОВІЙ картці… Я погодився і вийшов. За турнікетами раптом з’ясувалось, що ніхто не збирається мене нікуди проводити, а збираються лише виштовхнути зі станції. Одним словом, поліціянт виявився лайном» — розповідає Петрук.

Після цього Петрук наполіг на тому, щоб поліцейські склали протокол, щоб зрозуміти причину, чому його не пустили в метро. В поліцейській кімнаті між ним та правоохоронцями виник конфлікт: чоловік каже, що йому порвали куртку, коли він спробував вийти з приміщення, щоб уникнути бійки. Коли йому таки вдалося вийти з кімнати та пройти крізь турнікет, копи наздогнали його знову і цього разу «задули» газовим балоном.

«Я знаходився спиною до поліціянтів які намагалися затримати мене. А те лайно, яке обіцяло провести мене через турнікет – приставило мені до лівої скроні «Терен» та бризнуло прямо в рогівку лівого ока. Я одразу перестав опиратися (хто пробував «Терен» – знає чому). Але цього хлопцю показалось мало. Він ще тричі бризнув мені в обличчя, з різних сторін, потрапивши в праве око та дихальні шляхи» — каже Петрук.

В результаті чоловіка затримали на кілька годин, а правоохоронці таки склали протокол і відпустили його.

Петрук наголошує, що подібні збої в роботі платіжної системи трапляються в київському метро часто. На його думку, у таких випадках працівники станції мають відкривати для пасажирів турнікети, оскільки поломка — це відповідальність КП «Київський метрополітен». Також він зауважує, що крім нього з працівниками станції «Чернігівська» конфліктували й інші пасажири, які мали лише готівку — жодного з них не пустили на платформу.

Раніше ми писали про технологію, за якою метробудівці облаштовують котловани для нових станцій.

Фото: фейсбук