Ікони висять у ліфті не перший рік і не впливають на роботу ліфта. Образки не прибирають в пам'ять про померлих сусідів.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Днями у соцмережах почали розповсюджувати допис про те, що в одному з київських ліфтів повісили ікони – начебто замість встановлення зв’язку з диспетчером. У мережі жартували, що ОСББ замовляло послуги зв’язку з диспетчером, однак підрядник, як пишуть, “встановив зв’язок з божими силами”.

Знімальна група телеканалу “Київ”  поспілкувалася з мешканцями будинку на Дніпровській Набережній. Виявляється ці ікони там вже не перший рік, а кнопка виклику та сам ліфт працюють без проблем.

Як розповіли мешканці будинку, ікони у кабіні ліфту встановив їхній сусід, коли його дуржина тяжко захворіла. Тоді він почав ходити до церкви та багато молився. Наразі, подружжя немає в живих, а ікони не прибирають у пам’ять про сусідів.

Ці ікони, як вам уже сказали, висять не перший рік. І є причина, чому вони там виясть. Чисто людська причина… А зв’язок у ліфті налаштований, все працює, внутрішній пульт працює“, – сказала голова ОСББ наталя Герман.

Інформацію про те, що ікони в ліфті встановили замість пристрою для зв’язку, голова ОСББ назвала брехливою маячнею.

Раніше у школі на Подолі встановили ліфт для дітей з інвалідністю.

Фото: скріншот