Сервіс має назву «Репутація в медіа».

Про це повідомили на офіційному сайті YouControl.

У компанії створили сервіс, який інтегрує медійні розслідування в досьє фізичних і юридичних осіб в аналітичній системі.

«Репутація в медіа» – це аналітична система, яка показує всі згадки про фізичних і юридичних осіб у медіа, їхню причетність до розслідувань, а також будує зв’язки між фігурантами.

Цікаво, що цей інструмент можуть використовувати співробітники служби безпеки, юристи, відділ закупівель, керівник або власник компанії, а також журналісти й громадські активісти – щоб знайти всі розслідування щодо діяльності потрібної компанії або особистості.

Важливо, що вся інформація в YouControl збережеться навіть у разі її зникнення з інтернету.

«Зараз зібрано 2500+ розслідувань за 10 останніх роківзі “Слідство.інфо”, “Схеми: корупція в деталях”, “Бігус.інфо”, “Наші гроші”. У планах – доповнення матеріалами з інших авторитетних джерел», – зазначили в компанії.

Щоб перевірити в сервісі певну компанії, необхідно ввести її назву або ЄДРПОУ в рядок пошуку на головній сторінці. Якщо компанія згадується в медіа, це буде відображено в лівому навігаційному меню в рядку: «Репутація в медіа».

У випадку, якщо необхідно перевірити конкретну людину, то в меню інструменту YouControl People потрібно ввести ПІБ цієї людини. Далі система покаже згадки в медіа у вкладці «МедіаРепутація в медіа».

Фото: YouControl