Український чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик в ефектному вбранні відвідав фінальну пресконференцію напередодні бою-реваншу з британцем Ентоні Джошуа. Мережі відверто глузують з такого образу.

Як ми повідомляли, на медіазахід боксер прийшов у традиційному козацькому образі. Доповнив незвичний стиль Сашка козацький оселедець на його голові. Вийшло надзвичайно яскраво і патріотично. Наприкінці пресконференції Усик взагалі вирішив вразити публіку та заспівав “Ой, у лузі червона калина”.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Usyk. Cat. Aleksandr (@usykaa)

“Козак”, — так підписав фото боксер.

Київ Media

Та не всі користувачі були вражені образом Усика. Знайшлися і ті, хто виставив на посміховище образ боксера. Дехто навіть примудрився, назвати Усика “недоробленим козаком”, порівнявши його із пам’ятником леніну на Черкащині, якого перефарубавали під запорожця.

Під фото можна знайти коментарі, на кшталт “як швидко передягнувся”, “так чий Крим?”. Були і коментарі стосовно вишиванки, яку користувачі називають аж надто схожою на російську косоворотку: “знову зрада”. Не забули згадати боксерові і зв’язки із московським патріархатом. Втім є ті, хто каже, що в новому образі він нагадує Тараса Бульбу.

Відмітимо, що етно-костюм для Олександра Усика пошив бренд Ельвіри Гасанової Damirli.

Нагадаємо, поєдинок відбудеться 20 серпня у Джидді, Саудівська Аравія. Початок шоу запланований на 20:00 за Києвом, сам бій розпочнеться близько опівночі за Києвом. Для українців переглянути бій можна буде у відкритому доступі – Усик хотів придбати права на трансляцію, саудити дізнавшись про це вирішили віддали йому права безкоштовно.

Фото: Інстаграм