Після шквалу твітів з приводу вбивства патрульними 5-річного Кирила Тлявова деякі користувачі почали заявляти, що їх блокують.

Почалося все із твіту з фотографіями 2-річного Богдана Уніченка, який у квітні вийшов з дому, заблукав і його шукала вся поліція Київщини.

Хлопчика запросили на святкування Дня поліції, одягли на нього маленьку поліцейську форму та сфотографували для соцмереж Міністерства внутнішніх справ. До фото хлопчика додали сентиментальний підпис.

Проте це не зворушило користувачів соцмереж, а змусило їх пригадати вбивство патрульними 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі.

31 травня 2019 року Кирило Тлявов, гуляючи на подвір’ї, отримав вогнепальне поранення голови і помер через три дні у лікарні. З’ясувалося, патрульні поліцейські в цей час поряд розважалися зі зброюєю: вони зробили 10 пострілів по імпровізованих мішенях у бік громадського місця, де перебував 5-річний Кирило. Cуд Києва взяв під варту поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька. Проте остаточних результатів справи досі немає.

Твіттер-користувачі просто засипали сторінку МВСзгадками про смерть Кирила та питаннями – коли ж будуть покарані винуватці здочину.

Аналогічний допис із фотографією Богдана Уніченка зробив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Тож і на його сторінку посипалися у відповідь фото Кирила Тлявова та згадки про інші справи, де фігурують поліцейські. Зокрема, нагадали і про Кагарлик.

Kyiv Media

Пізніше у твітері МВС почали з’являтися заяви, що авторів коментарів із фотографією Кирила Тляфова почали масово блокувати.

Така реакція лише посилила обурення людей.

Фото: скріншоти