У Обухові волонтери оприлюднили коментарі відомого догхантера Олексія Святогора. Він планує "вийти на полювання" і "зробити все норм".

Коментарі догхантера з’явилися під одним із постів у Фейсбуці.

Зокрема, Святогор пише, що бездомних собак треба знищувати отрутою. За такі дії його неодноразово затримували та намагалися притягнути до відповідальності.

На ці коментарі відразу відгукнулися місцеві зоозахисники. Вони закликали власників собак та кураторів тварин, а також батьків маленьких дітей бути обережними. Адже догхантери можуть зашкодити малюкам – коли діти граються на вуличних майданчиках вони можуть взяти до рота отруйні речовини.

Ми, як громадська організація зоозахисників роками турбувалися про цих тварин. Вони стерилізовані, щеплені від сказу та оброблені від паразитів”, — пишуть зоозахисники.

Також вони підкреслили, що собаки тварини територіальні. І якщо їх прибрати, то на їхнє місце прийдуть інші. Окрім того, за жорстоке поводження з тваринами в Україні передбачена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, “атаки” у соцмережах — класичний спосіб дії догхантерів. Вони моніторять та відстежують місця знаходження безпритульних тварин, яких потім знищують жорстокими методами. Окрім цього, від рук догхантерів можуть постраждати не лише тварини, а й діти.

Більше того, догхантер Святогор неодноразово погрожував активістам розправою. Загрози він писав відкрито, зі свого акаунта в соціальній мережі, “попереджаючи” одну з активісток, що невідомі поріжуть її “м’яка вим’ятки” будівельним ножем. Незважаючи на погрози та злочини, здійснені Святогором, суд щоразу визнавав його невинність.

Фото: Фейсбук