Мер запевняє, що чимало медичних працівників уже одужали і повернулися до своєї роботи.

Сьогодні у відділеннях комунальних медзакладів, де лікують хворих на COVID-19, медичних працівників вистачає. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко під час своєї онлайн прес-конференції.

«Серед тих, хто захворів на коронавірус у Києві, багато лікарів. Чимало медичних працівників уже одужали і повернулися до своєї роботи. Сьогодні у відділеннях комунальних медзакладів, де лікують хворих на COVID-19, працює 200 лікарів. Із них 66 – інфекціоністів. Цієї кількості професійних співробітників на сьогодні цілком вистачає. Це я говорю саме про лікарів. А ще є і медсестри, молодший медичний персонал», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера, починаючи з березня місто, за кошти  резервного фонду столиці, закупило ліків і тестів на суму 106 мільйонів гривень. Медичного обладнання придбали у столичні лікарні на 57 мільйонів гривень.

«Сьогодні всі відділення і заклади, де лікують хворих на коронавірус, мають запас необхідних ліків та засобів індивідуального захисту – мінімум на місяць. За потреби місто буде купувати все необхідне для боротьби з пандемією. Я розумію, що всі втомилися від тривалого карантину і обмежень. Що літо і люди хочуть відпочити, кудись поїхати чи полетіти. Але повернення до звичного життя залежить від того, наскільки успішно ми зупинимо розповсюдження вірусу. Карантин уже не такий суворий, але це не значить, що можна забути про правила безпеки. Життя триває і ми все подолаємо. Якщо будемо обережними. Бережіть себе!» – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що в червні закладам охорони здоров’я першої хвилі прийому хворих додатково розподілили 65 мільйонів гривень – на закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків та тестів на COVID-19.

Фото: pixabay.com