Село розташоване між Бородянкою і Макаровим, на початку війни рашисти йшли через нього колонами.

Відповідне відео публікує ТСН.

Повідомляється, що записи вдалося роздобути в селі Липівка Київської області (між Бородянкою і Макаровим), де один із мешканців встановив 9 камер спостереження. А російсько-фашистські війська рухалися через це село колонами.

Камери зафіксували в тому числі і день, коли заходили російські війська.

Київ Media

Київ Media

Танки, БМП, БТРи, вантажівки, броньовики “Тигр”, самохідна артилерія, реактивні системи залпового вогню та спецтехніка – 27 лютого через Липівку пройшло понад 300 одиниць бойової техніки. Майже все – радянського виробництва.

Київ Media

«Колона як йшла, вона просто хаотично стріляла по будинках. І коли вже стали їздити їхні солдати по вулицях. Ми почали запитувати, чому ви розстрілюєте мирні хати, палите хати. В них була заготовлена теж мабуть фраза – “там сидел снайпер”», – розповідає місцева мешканка.

Роботизована камера спостереження зафіксувала близько сотні облич окупантів, які можна розпізнати, повідомляють журналісти. Дехто з рашистів затримався у Липівці, кажуть місцеві.

Липівка дуже постраждала від бойових дій

Роботизована камера знімала усе, допоки росіяни не знищили електричну підстанцію. Зафіксувати момент, коли росіяни відступали з Київщини, вже не вдалося.

Однак місцеві мешканці кажуть, що поверталися росіяни набагато меншою кількістю — як техніки, так і особового складу.

«По дорозі назад наш будинок було пошкоджено ними, сусідній будинок було спалено. Дуже агресивно вони поверталися. Вони мали великі втрати, тому що половина цієї колони – вона не повернулася», — каже одна з жінок.

Фото: скріншоти