Від фруктів дуже тхне.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Невідомі поблизу парку Партизанської Слави нібито викинули кілька десятків ящиків із фруктами. На відео видно, що продукція почала псувати. Відтак, недобросовісний продавець, ймовірно, вирішив утилізувати продукти в ліс.

На місці події журналістка телеканалу «Київ» на власні очі побачила купу запліснявілих персиків та гілок винограду, розкиданих на землі разом із ящиками.

Від фруктів, відтверто, смердить. На цей запах збираються мухи, бджоли та інші комахи.

До слова, журналістка знайшла на ящиках наліпки з маркуванням. На папірцях зазначено, що виноград упакований у травні 2021 року, а персик – у липні. Також на маркуваннях вказані імена тих людей, які пакували ці партії фруктів. Однак, скоріше за все, так «збували» продукти не вони.

Місцеві припускають, що продукти вивезли з Дарницького ринку, розташованого неподалік.

«Учора ввечері, 21 липня, прогулювалися тут – ще нічого не було. Сьогодні вранці вже о 8:00 тут була ця купа. Запах сильний стоїть, на нього зреагував мій пес», – розповіла киянка Дарія, що знайшла сміття.

Якщо ж виноград та персики – це органіка, яка з часом перегниє, то пластикові ящики, у яких знаходяться продукти, можуть завдати шкоди навколишньому середовищу.

Хто та навіщо це зробив – наразі невідомо. Водночас незрозуміло, хто має це все прибирати.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: скріншот