Під апаратами штучної вентиляції легень – 60 хворих.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час сьогоднішнього онлайн-брифінгу про ситуацію з коронавірусом в столиці.

За його словами, кількість госпіталізованих пацієнтів продовжує зростати. І все більше хворих, які перебувають у важкому стані – тих, хто потребує кисневої підтримки.

Так, до лікарень столиці минулої доби госпіталізували 189 хворих на коронавірус. Це найбільша кількість за увесь період пандемії.

Загалом у стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 4532 хворих на коронавірус. Із них 40 дітей. 3116 пацієнтів – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 3708 людей. Під апаратами ШВЛ – 60 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах сьогодні – майже 81 відсоток“, – наголосив Віталій Кличко.

Він додав – якщо динаміка поширення коронавірусу залишиться такою ж стрімкою, скоро не вистачатиме ліжок у комунальних медзакладах столиці, куди госпіталізують хворих на коронавірус.

Тому я ще раз звертаюся до уряду, Міністерства охорони здоров’я проконтролювати ситуацію із тим, щоб відомчі медзаклади таки приймали хворих на коронавірус киян… Три лікарні “Укрзалізниці” поволі почали це робити. Але це – загалом 360 ліжок. А ще понад 10 тисяч ліжок – в інших відомчих лікарнях та медзакладах Академії медичних наук України. Сьогодні вага кожного ліжка – це людське життя!” – підкреслив мер.

Тим часом триває вакцинальна кампанія у Києві – за добу від коронавірусу щепилися понад 1700 людей.

Фото: Фейсбук