У столичних лікарнях перебувають 1010 хворих на COVID-19, 189 із них – у важкому стані.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Не зменшується кількість хворих на COVID-19, які потребують госпіталізації. Сьогодні в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 1010 хворих на коронавірус. Із них 30 дітей. 189 пацієнтів – у важкому стані. 293 отримують кисневу підтримку. 22 хворих – під апаратами ШВЛ», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, ще 101 пацієнт знаходиться у лікарнях із підозрою на коронавірус, 366 хворих перебувають у стаціонарах із запаленням легень.

При цьому медичних препаратів для лікування хворих на COVID-19 та засобів індивідуального захисту в столичних лікарнях достатньо.

Нагадаю, місто зробило все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі хворі на коронавірус. Ми облаштували вже понад 2200 ліжок у 18-ти медзакладах столиці. Сьогодні працюємо над залученням до надання допомоги хворим на коронавірус як фахівців, так і ліжкового фонду закладів Національної академії медичних наук, МОЗу, відомчих медзакладів. А це загалом – понад 11 тисяч ліжок. Місто з початку пандемії виділило 106 мільйонів гривень на купівлю необхідних медикаментів. І це за умови того, що централізовані закупівлі здійснюють і самі лікарні на гроші, що їм виділяє Національна служба здоров’я. Тому, підкреслю: ліків і засобів захисту столичним лікарням вистачає», – сказав Віталій Кличко, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

Також мер нагадав, що препаратів саме від коронавірусу поки не існує. Столичні медики застосовують різні препарати – в залежності від симптомів у хворого.

Фото: Facebook