У столиці зараз працюють над іншим питанням щодо парковок.

У мережі з’явилася інформація, що в Києві нібито планують зробити платним паркування автівок навіть біля житлових будинків. Як виявилося, наразі йдеться лише про монетизацію ділянок зі знаком «платна парковка».

Про це повідомив заступник директора КП «Київтранспарксервіс» Євгеній Псьол в ефірі «Громадського радіо».

«Київтранспарксервіс» підзвітний і підконтрольний Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА. Наразі жодної інформації стосовно облаштування парковок у дворах ми не отримували. Жодних платних парковок на прибудинкових територіях підприємство не облаштовує», – наголосив заступник директора КП.

Водночас Євгеній Псьол припустив, що якщо в майбутньому в столиці таки зроблять платні стоянки на прибудинкових територіях, то це буде виключно на комунальній землі.

Дмитро Рахматуллін, начальник Інспекції з паркування розповів, що КМДА в межах комплексної програми з упорядкування паркування проведе в місті моніторинг прибудинкових територій на предмет належності їх до ОСББ чи ЖБК.

«Мешканці, чия прибудинкова територія не належить ОСББ чи ЖБК, будуть про це проінформовані. Ми запропонуємо їм протягом певного періоду оформити ділянку біля будинку на баланс ОСББ чи ЖБК», – зазначив Дмитро Рахматуллін.

Також начальник Інспекції наголосив, що місто наразі не має планів отримувати кошти за паркування у дворах будинків від мешканців. Однак все ж є потреба в упорядкування парковки у дворах

«Паркування у дворах необхідно упорядковувати так само, як місто робить це на під’їздах до лікарень чи біля навчальних закладів. Хаотичне розміщення автомобілів, причому не лише мешканців будинку, а й працівників сусідніх офісів, заважає проїзду як «швидких» та аварійних служб, так і мешканцям самих будинків», – пояснив Дмитро Рахматуллін.

Фото: фейсбук