У підприємстві пояснюють, що місто наразі не планує отримувати кошти за паркування у дворах будинків від мешканців.

Про це Київтранспарксервіс розповів у Facebook.

Зокрема, як пояснили в службі паркування наносити відповідні розмітки й встановлювати інформаційні таблички почали не лише у І зоні, а й ІІ і ІІІ, у тому числі на майданчиках по вул. Урлівській, вул. Анни Ахматової, вул. Олени Пчілки, пр. Григоренко, вул. Срібнокільській та вул. Драгоманова.

Переглянути зони та вулиці, які вони включають, можна тут.

Ці майданчики знаходяться вздовж доріг і були обладнані знаками платного паркування ще до зміни тарифів.

“Інспектори з паркування слідкують за тим, щоб кияни дотримувалися правил – не паркувалися на наземних переходах та в зелених зонах, а також сплачували за паркування, якщо це місце є виділеним”, – йдеться в дописі.

Водіям нагадали, що платне паркування автомобілів здійснюється виключно на майданчиках вздовж доріг, де є знаки платного паркування.

Мапу паркувальних майданчиків можна подивитися тут.

До слова, водії можуть паркуватися безкоштовно скрізь, де це дозволено правилами дорожнього руху. У випадку, якщо ділянка дороги обладнана відповідним знаком, паркування сплачується згідно тарифів однієї з трьох зон:

  • І зона охоплює центр Києва, частину території в районі «Караваєвих дач» та радіоринку, а також частину території у межах Деміївської площі. Вартість паркування у ній становить 35 грн/год.;
  • ІІ зона охоплює райони навколо історичного центру, територій уздовж ключових магістралей центру міста та поблизу бізнес-центрів, а також Сирець, частину Голосіїва, Гідропарку, Деміївки і Лівобережний діловий центр. «Острови» ІІ Зони з високим коефіцієнтом навантаження також створені всередині ІІІ Зони – біля ринків «Троєщина», «Лісовий» («Юність»), авторинку, метро «Лісова» та музею «Пирогово». Вартість паркування у ІІ зоні – 25 грн/год.;
  • ІІІ зона охоплює спальні райони міста, і вартість паркування лишається незмінною з 2011 року – 5 грн/год.
Сплачується паркування виключно безготівково – через мобільні додатки «Київ цифровий», ParkingUA, Privat24, IPay та Easy Pay.

Нагадаємо, на Позняках паркування на декількох вулицях зробили платним. Також платне паркування з’явилось і в інших районах Києва, зокрема біля дитячої поліклініки на вул. Академіка Стражеска та на Оболоні біля DreamTown.

Фото: unsplash