Як заявили у «Київтеплоенерго», що документи надали у рамках кримінального провадження, що не стосується безпосередньо діяльності підприємства.

Про візит правоохоронців до «Київтеплоенерго» повідомила КМДА.

Так, сьогодні, 4 червня,  працівники Печерської окружної прокуратури разом із податковою міліцією прийшли до комунального підприємства «Київтеплоенерго», щоб отримати документи на підтвердження взаємовідносин з окремими контрагентами підприємства.

«У комунальному підприємстві заначили, що кримінальне провадження не стосується безпосередньо діяльності КП «Київтеплоенерго». Підприємство надає необхідні матеріали та співпрацює зі слідством», – повідомили у КМДА.

Зазначили, що документи, які цікавлять правоохоронців, стосуються діяльності посадових осіб підрядних та субпідрядних організацій – податкової історії, обліку та господарської діяльності контрагентів.

Нагадаємо, нещодавно обшуки пройшли в офісі комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

Сайт КМДА з посиланням на комунальне підприємство зазначив, що процедуру збирання доказів було порушено.

Раніше силовики провели обшуки в комунальних підприємствах «Київзеленбуд», «Спецжитлофонд», у корпорації «КиївАвтодор», «Київміськсвітлі», «Київбудреконструкції», «Київтеплоенерго», Департаментах соцполітики, Містобудування та архітектури, земельних ресурсів КМДА, Подільській РДА. Посадовці цих підприємств та департаментів начебто можуть бути причетні до фінансових махінацій.

Також працівники Служби безпеки приходили з обшуком в будинок, у якому проживає Віталій Кличко.

Міський голова назвав ці обшуки спецоперацією проти себе; також в КМДА не виключають, що кінцева мета обшуків — зміна голови міськадміністрації.

Фото: Фейсбук