Дітям пояснюють, як слід піклуватись про домашніх улюбленців та чому не можна ображати безпритульних котів та собак.

Про це повідомляє сайт КМДА.

Уроки вже провели в навчальному закладі Midgard School (метро «Виставковий центр») — дітей вчили гуманному ставленню до тварин, зокрема, безпритульних. Про це повідомила в. о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталія Мазур.

«Такі уроки – важлива частина нашої просвітницької роботи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. «Уроки доброти» вважаю роботою на перспективу, адже найкращий спосіб зменшити кількість безпритульних тварин – виховувати з дитинства відповідальність за домашніх улюбленців», – розповіла Мазур.

Також вона підкреслила, що подібні 45-хвилинні інтерактивні заняття – не новина для столиці. Ветеринари комунального підприємства вже кілька років проводять такі уроки в загальноосвітніх школах міста й області в рамках проекту «Від серця до лапок».

«Ветеринари дізнаються у дітей про їхнє ставлення до тварин, а діти задовольняють свою допитливість. Зазвичай вони цікавляться дресируванням та доглядом за домашніми улюбленцями, особливістю роботи ветеринара та запитують, яким чином можна відвідати муніципальний притулок для тварин разом із батьками», – розповіла Наталія Мазур.

Раніше ми повідомляли про жінку, яка забрала весь корм для бездомних тварин зі спеціального боксу на вулиці.

Фото: КМДА