Окрім профільної реабілітації, психологічна, медична та педагогічні служби санаторіїв допомагають маленьким киянам навчитися керувати емоціями у складні часи, вгамовувати душевний біль та знаходити в собі нові ресурси.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що з 1 червня у ТМО «Санаторне лікування» пройшли санаторно-курортне та реабілітаційне лікування 513 дітей.

«Столичні санаторії відновили роботу з 1 червня. На сьогодні вже пройшли санаторно-курортне та реабілітаційне лікування понад півсотні дітей. Зауважу, що ці послуги абсолютно безкоштовні для маленьких киян, бо для цього місто виділяє кошти з бюджету», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що для того, аби отримати путівку на оздоровлення дитини в санаторії, батьки мають звернутися до свого педіатра чи сімейного лікаря. Адже саме він визначає потребу в санаторному лікуванні.

«На сьогодні й досі не можуть приймати маленьких киян санаторії «Орлятко» у Ворзелі та санаторій «Лісний» в Ірпені, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Водночас діти можуть отримати послуги з реабілітації за 5 профілями. Зокрема, санаторно-курортне лікування можуть отримати дітки з розладами мовлення, а також психоневрологічними, кардіоревматологічними, ендокринологічними та онкологічними хворобами. Важливо, що у закладах створено умови для перебування в разі необхідності дитини у супроводі законного представника, наприклад, для пацієнтів із ДЦП або аутизмом», – зазначив Поворозник.

Він додав, що у санаторіях діти під цілодобовим наглядом лікарів та отримують збалансоване харчування. Окрім профільної реабілітації, психологічна, медична та педагогічні служби санаторіїв допомагають маленьким киянам навчитися керувати емоціями у складні часи, вгамовувати душевний біль та знаходити в собі нові ресурси.

Фото: Фейсбук