За останні три доби близько 300 хворих потрапили до лікарні.

У київських лікарнях завантажені 51% ліжок, видылених для хворих на коронавырус. Уникнути посилення карантину Київ зможе за умови 70% вацинованого населення. Про це йшлося в ефірі програми “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За словами Валентини Гінзбург, директорки Департаменту охорони здоров’я КМДА, статистика захворюванності у столиці невтішна. “За останні три доби близько 300 пацієнтів госпіталізовано до лікарень. Тож закликаю до того, що потрібно вакцинуватися. Якщо ми говоримо про киснезалежних, то це близько 80%, збільшується кількість хворих, які потребують і вже переведені на ШВЛ”, – зазначила Валентина Гінзбург.

За її словами, зростає і кількість хворих серед дітей та вагітних. “60% заповненість ліжок у дитячих. Тобто зростає кількість дітей, які госпіталізовані та вагітних. На сьогодні 43 вагітних та породілля хворі на Covid-19”, – додала директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА.

В ефірі Валентина Гінзбург заявила, що лікарі готові прийняти хворих, мають ще понад 5 тисяч вільних ліжкомісць. Нині заповлено 51% ліжок у київських лікарнях, але для уникнення переходу до червоної зони необхідно вакцинуватися. “Потрібно не рахувати ліжка, а зробити усе, щоб вчасно вакцинуватися. Про це ми говоримо починаючи з березня місяця. Всі умови для доступності та зручності вакцинації є у місті Києві”, – прокоментувала ситуацію  директорка департаменту.

Валентина Гінзбург наголосила, що для уникнення локдауну необхідно 70% вакцинованого 2 дозами населення міста Києва. “Ми говоримо про те, що 50% в місті Києві уже вакциновані. Це найвищий показник серед інших адміністративно-територіальних одиниць, та вдвічі вищий за середній показник по Україні”, – додала очільниця департаменту. Отже необхідно вакцинуватися ще щонайменше 20%.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я КМДА, говорити про локдаун непотрібно. Головна мета кожного киянина подбати про вакцинацію для себе та своїх близьких, щоб уникнути збільшення захворюванності та летальних випадків.

Фото: pixabay