Зокрема, в Оболонському та Шевченківському «VcentriHub».

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, у міських громадських просторах VcentriHub Оболонського та Шевченківського районів тривають заходи, спрямовані на подолання психологічних наслідків війни і допомогу внутрішньо переміщеним особам.

«Наші хаби сьогодні є точками, де кожен може отримати психологічну та юридичну допомогу та навчитися необхідним знанням і навичкам, які потрібно знати в умовах воєнного стану. Так, щочетверга та щоп’ятниці в Оболонському хабі можна прийти на особисту консультацію психолога. Щовівторка – юридичні консультації від юристів Бюро надання безоплатної вторинної юридичної допомоги. Кожної середи та п’ятниці тут проходить проект для дітей від ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі». Крім того, щовівторка і щочетверга в хабі відбуваються курси цифрової грамотності для людей літнього віку. В Шевченківському хабі щосереди та щовівторка вимушені переселенці можуть отримати ваучерну допомогу за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP). Проект для дітей «Спільно. Точки зустрічі» триває тут щовівторка і щочетверга», – розповіла Марина Хонда.

Вона зазначила, що в обох хабах щодня проводять заняття з домедичної допомоги, навчання діям при хімічній та ядерній загрозі, правилам поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Для деяких цих заходів необхідна попередня реєстрація. За анонсами всіх подій можна слідкувати в офіційному Телеграм-каналі Центру комунікації – за посиланням..

Адреси та контакти хабів:

  • Оболонський – Оболонський проспект, 22-А, тел.: (067) 508-10-49;
  • Шевченківський – вулиця Володимирська, 51-Б, тел.: (093) 389- 44- 57.

Заходи в хабах організовані Департаментом суспільних комунікацій спільно з Київським міським центром гендерної рівності, протидії та запобігання насильству, Червоним Хрестом, фондом Карітас та іншими організаціями.

Фото: Фейсбук