Сьогодні директор департаменту благоустрою Тимур Ткаченко представив колективу свого заступника Михайла Буділова.

Про це директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко повідомив на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, він знайомий із Михайлом Буділовим багато років.

Разом розв’язували безліч складних задач, а на останніх виборах до Київради навіть були конкурентами по Деснянському району“, – розповідає Ткаченко.

Додав, що Михайло Буділов останні п’ять років вів активну діяльність як депутат Київської міської ради. Є автором понад ста проектів рішень, зокрема – про створення нових парків та скверів у столиці, передачу земельних ділянок у власність громади.

Я впевнений у професіоналізмі та ефективній роботі колеги. Михайло очолить інспекцію з благоустрою, під його керівництвом працюватимуть до 150 інспекторів благоустрою. Впевнений, жодне ваше звернення не залишиться поза увагою“, – запевнив Тимур Ткаченко.

Сам Михайло Буділов розповів, що у Департаменті буде відповідальний за організацію роботи всіх столичних інспекторів з благоустрою, координацію профільних відділів в районних адміністраціях та комунального підприємства “Київблагоустрій”.

Це велика відповідальність. Попереду нелегкий шлях над запровадженням нових правил благоустрою, продовженням наведенню порядку з тимчасовими спорудами та контролем за дотриманням санітарного стану столиці. Пріоритетами у своїй роботі бачу максимальну відкритість, співпрацю й залучення активної громадськості до покращення комфортних умов проживання в Києві“, – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні у Департаменті культури представили нову керівницю. Нею стала Яна Барінова, яка раніше була радницею голови Мінкульту олександра ткаченка.

Фото: Фейсбук