Kyiv Media

Тваринам намагаються забезпечити комфорт, а відвідувачам - безпеку.

У київському зоопарку розповіли про те, як доглядають за найбільш небезпечними тваринами. На Facebook-сторінці звіринця з’явилося відео, присвячене роботі працівників відділу хижаків.

Всього у цьому відділі більше 50 тварин. Догляд за ними потрібен особливий, адже на перше місце виходить питання безпеки відвідувачів — каже Завош Абасзаде, завідувач відділу.

«Це ведмеді різних видів, тигри, леви, рись, інші тварини… це відділ особливо небезпечних тварин. І перша наша задача — це щоб була безпека… а друга справа – зробити максимальний комфорт для наших тварин, щоб їм було зручно, і людям було приємно на них дивитися» — каже наглядач.

Окрім максимальної безпеки, KyivZoo намагається також розважити своїх підопічних — для тварин тут регулярно вигадують нові розваги та атракціони.

«Основними обов’язками працівників є догляд за тваринами і щоб їм було комфортно і цікаво у наших умовах. Ми приймаємо та готуємо до згодовування корми, проводимо маніпуляції з вольєрами. Провідні зоотехніки займаються також тренінгом тварин» — розповідає Анна Вдовиченко, зоотехнік відділу хижих тварин.

Нагадаємо: столичний зоопарк працює 7 днів на добу, вартість квитка для дорослих складає 100 гривень, для дітей до 5 років вхід безкоштовнийЩосереди тут проводять «День відвідувача», коли вартість квитка складає 50 гривень з людини.

Зоопарк зі службового входу. Відділ хижих тварин

Продовжуємо нашу щотижневу рубрику "Зоопарк зі службового входу". Сьогодні ви дізнаєтесь про відділ хижих тварин 🦁🐯🐻🦝

Опубліковано Київський зоологічний парк загальнодержавного значення Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.

Раніше у київському зоопарку показували купання слоника та підстригання альпак.

Фото: скріншоти

Останні новини

Погода