Участь у цій творчій акції взяли 40 художників із 12 країн світу, які загалом представили 203 роботи.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

За словами начальниці Управління туризму та промоцій КМДА Марини Радової, у київському відкритому просторі «Vcentri Hub» сьогодні відкрилася Міжнародна виставка карикатур із теми «Російський військовий корабель, йди на…».

«Туристична галузь українських міст сьогодні переживає важкі часи через широкомасштабну агресію рф проти України. З ініціативою провести Міжнародну виставку карикатур до Управління туризму та промоцій КМДА звернулися представники туристичної галузі з Одеси та Миколаєва. Автори планують продовжити роботу в напрямку крос-промоції європейськими містами та познайомити з виставкою мешканців Чернігова, Львова та інших міст України», – зазначила Радова.

Вона додала, що митці робили свої роботи на волонтерських засадах без авторського гонорару. Проте організатори виставки та її оргкомітет визначать найцікавіші роботи та лауреатів конкурсу. Згодом організатори планують видати альбом карикатур.

«Гумор – це також зброя, і досить потужна. Тому ми пропонуємо всім відвідувачам виставки «озброїтися». Адже смішний ворог – вже не такий страшний. Збереження відчуття гумору є символом сили в незламності духу українського народу. Тож запрошуємо всіх сьогодні трохи посміятися з вірою у нашу перемогу», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Організували виставку Управління туризму та промоцій КМДА, ротарі-клуб «Одеса-Рішельє», туристична спільнота ГО «Асоціація лідерів туризму Миколаївської області», Всесвітній клуб одеситів, Клуб одеських карикатуристів, Гільдія власкорів Одеси за сприяння Департаменту суспільних комунікацій КМДА та КП «Центр публічної комунікації та інформації».

Фото: КМДА