Маленьким пасажирам дарували книжки про Правила метрополітену.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Подарунки дітям роздають на центральних станціях. Це книжечки-розмальовки з Правилами метро вручатиють контролери. Книжечкамає назву “Подорож тарасика та Олекси київським метрополітеном”.

Як розповів керівник метрополітену Віктор Брагінський, за останні 2 роки випадків дитячого травматизму у підземці поменшало в рази.

Це тішить. Ми проводимо постійну роз’яснювальну роботу, звісно, вплинув і карантин, оскільки школярі були на дистанційному навчанні”, – зазначив керівник.

Від початку 2021 року через порушення Правил метрополітену у Києві травмувалася одна дитина. У 2019 році таких випадків було сім.
Найчастіше в зоні ризику діти від 3 до 6 років, яких батьки чи супроводжуючі не тримають за руку або дозволяють сідати на східці ескалатора.

Найважливіше під час поїздки триматись за поручень та не заступати за обмежувальну лінію. Нагадайте дітям, що ескалатор – дуже потужний механізм. Тому цікавість підкласти пальці під поручень чи притиснутись до нерухомих частин може обернутися серйозною травмою“, – зазначили в метрополітені.

Нагадаємо, до Дня Києва у київському метро встановили спортивний рекорд – двоє стронгменів зрушили з місця 8 вагонів поїзда. Участь у встановленні рекорду взяв киянин Олексій Новіков – найсильніша людина світу.

Фото: Фейсбук