У метрополітені просять скористатися електронним квитком або придбати разовий qr-квиток у автоматах з продажу.

Про це повідомила прес-служба “Київського метрополітену“.

Так, наразі у метро оплата проїзду банківською карткою та мобільними додатками Apple Pay та Google Pay у метро не працює.

Фахівці усувають причини технічного збою. Просимо скористатися електронним квитком або придбати разовий qr-квиток у автоматах з продажу.
Приносимо вибачення за незручності!“, – зазначили у прес-службі.

Про відновлення роботи системи оплати у звичайному режимі у метрополітені обіцяють повідомити одразу.

Тим часом, на станціях метрополітену утворилися черги до терміналів, у яких можна отримати разовий qr-квиток. Зокрема, така ситуація спостерігається на станції “Лук’янівська”. При цьому у касах є працівниці метрополітену, проте каси зачинені, а навіконцях вивішені червоні табличи з написами “Технічна перерва”.

ОНОВЛЕННЯ:

У київському метрополітені о 17:19 повідомили, що оплата в метрополітені безконтактними банківськими картками та мобільними додатками Apple Pay та Googke Pay працює у звичайному режимі.

Якщо у вас сьогодні не пройшла оплата, будь ласка, заповніть форму для перевірки транзакції (за посиланням ТУТ). Просимо попередньо перевірити стан рахунку, оскільки банки не надсилають повідомлень при автоматичному поверненні коштів“, – зазначили в метрополітені.

Фото: Київ Медіа